Wybierz Język: PL EN

O nas

Główną i zasadniczą poza projektowaniem bankowych oddziałów detalicznych sferą naszej działalności są projekty lokali biurowych w kompleksach biurowo-usługowych na terenie Krakowa (kilka realizacji w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu).
Oferujemy projekty wielobranżowe oraz projekty wnętrz.


Naszymi klientami od lat są Grupa BUMA, Sabre Holdings, IBM, Bank Handlowy w Warszawie S.A., GTC Korona S.A., Electrolux Polska, AIB, ARGE, Euro Trade, MOTOROLA, LUX MED, HERBEWO, INTERNATIONAL PAPER, ERICPOL i SCHIBSTED Tech Polska. Bardzo nam miło poinformować, iż od grudnia 2016 roku pracujemy także dla firmy NOKIA.

Zaprojektowaliśmy wnętrza biurowe w takich obiektach i kompleksach biurowo- usługowych jak BUMA SQUARE, RONDO BUSINESS PARK, GREEN OFFICE, ONYX, GTC Galileo, Edison, Newton, QUATTRO BUSINESS PARK, KRAKÓW BUSINESS PARK w Zabierzowie, SKY TOWER (Wrocław), ARGE, AVATAR i DIAMANTE PLAZA.

W ramach współpracy z Fundacją im. Jacka i Piotra Michalskich wykonaliśmy projekt budynku Rodzinnego Domu Dziecka przy ul. Prylińskiego w Krakowie, który został zrealizowany. Następnie zaprojektowaliśmy dwa podobne domy. Praca ta daje nam wiele satysfakcji i radości.

Oprócz wnętrz biurowych zaprojektowaliśmy kilka zespołów gabinetów medycznych, aptek, lokali pocztowych oraz sklepów i salonów fryzjerskich. Oferujemy pełno branżowe projekty wraz z projektami wnętrz, współpracujemy z wieloma firmami projektowymi branżowymi.

 

Świadczymy również usługi konsultingowe i doradcze. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem OC Architekta (obowiązkowym i dodatkowym) na łączną sumę szkód 1.000.000 złotych. Pracujemy na licencjonowanych programach AutoDesk.

Na potrzeby projektów wizualizacje wykonuje dla nas firma VIZART - Artur Mizgała

Elzbieta.jpgElżbieta Myczka - Ruszaj

Studia na Politechnice Krakowskiej – Wydział Architektury i Urbanistyki ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym w 1996 roku. W 1999 roku zdobyłam uprawnienia zawodowe – nr 235/99,a od momentu powstania Małopolskiej Izby Architektów jestem jej członkiem – nr MP 0412. Firma Pracownia Projektowa Elżbieta Myczka – Ruszaj istnieje od kwietnia 2000 roku.

 

 

W latach 1996-2000 pracowałam w pracowni Włodarczyk + Włodarczyk Architekci, gdzie między innymi zajmowałam się projektami Oddziałów Banku BWR oraz projektami budynków biurowych w tym projekt wykonawczy budynku biurowego przy ul. Lubicz .

W latach 2000-2006 w ramach mojej współpracy ze znanym krakowskim biurem architektonicznym DDJM Sp. z o.o. wykonywałam projekty adaptacji lokali użytkowych dla potrzeb Banku Handlowego S.A. – handlobanki –około 30 Oddziałów na terenie Polski południowej. Jednocześnie w ramach współpracy brałam udział w projekcie kompleksu biurowego BUMA SQUARE przy ul. Wadowickiej 6 w Krakowie o powierzchni użytkowej 36.000 m2. W kompleksie BUMA SQUARE odpowiedzialna byłam za projekty lokali biurowych i usługowych. Do dnia dzisiejszego wykonuję projekty w tym obiekcie dla kolejnych najemców.

 

Od stycznia 2006 roku działam niezależnie wraz z zespołem współpracowników. W latach 2006 – 2008 wykonaliśmy około 20 Oddziałów Detalicznych Kredyt Bank S.A. na terenie Polski południowej . W latach 2008-2010 w ramach umowy z Alior Bank S.A. wykonaliśmy projekty łącznie 50 Oddziałów Detalicznych od Warszawy po Kraków. Obecnie kontynuujemy współpracę z Bankiem Handlowym w Warszawie S.A. projektując na podstawie umowy ramowej na prace projektowe - oddziały detaliczne i centra biurowe.

Główną i zasadniczą poza projektowaniem bankowych oddziałów detalicznych sferą naszej działalności są projekty lokali biurowych w kompleksach biurowo-usługowych na terenie Krakowa (kilka realizacji w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu). Oferujemy projekty wielobranżowe oraz projekty wnętrz.

 

Pracownia Projektowa
mgr inż. arch. Elżbieta Myczka-Ruszaj
 
Zespół tworzą:
mgr inż. arch. Dorota Grzelak-Piskozub
mgr inż. arch. Agnieszka Kralka  
mgr inż. arch. Barbara Leśniak
mgr inż. arch. Monika Petrynka
mgr inż. arch. Artur Aksman

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do współpracy
podpis.png
Właściciel - Architekt