Wybierz Język: PL EN

O nas

Główną i zasadniczą poza projektowaniem bankowych oddziałów detalicznych sferą naszej działalności są projekty lokali biurowych w kompleksach biurowo-usługowych na terenie Krakowa (kilka realizacji w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu).
Oferujemy projekty wielobranżowe oraz projekty wnętrz.


Naszymi klientami od lat są Grupa BUMA, Sabre Holdings, IBM, Bank Handlowy w Warszawie S.A., GTC Korona S.A., Electrolux Polska, AIB, ARGE, Euro Trade, MOTOROLA, LUX MED, HERBEWO, INTERNATIONAL PAPER, ERICPOL, SCHIBSTED Tech Polska i SKANSKA. Bardzo nam miło poinformować, iż od grudnia 2016 roku pracujemy także dla firmy NOKIA.

Zaprojektowaliśmy wnętrza biurowe w takich obiektach i kompleksach biurowo- usługowych jak BUMA SQUARE, RONDO BUSINESS PARK, GREEN OFFICE, ONYX, GTC Galileo, Edison, Newton, QUATTRO BUSINESS PARK, KRAKÓW BUSINESS PARK w Zabierzowie, SKY TOWER (Wrocław), ARGE, AVATAR, DIAMANTE PLAZA i HIGH 5IVE.

W ramach współpracy z Fundacją im. Jacka i Piotra Michalskich wykonaliśmy projekt budynku Rodzinnego Domu Dziecka przy ul. Prylińskiego w Krakowie, który został zrealizowany. Następnie zaprojektowaliśmy dwa podobne domy. Praca ta daje nam wiele satysfakcji i radości.

Oprócz wnętrz biurowych zaprojektowaliśmy kilka zespołów gabinetów medycznych, aptek, lokali pocztowych oraz sklepów i salonów fryzjerskich. Oferujemy pełno branżowe projekty wraz z projektami wnętrz, współpracujemy z wieloma firmami projektowymi branżowymi.

 

Świadczymy również usługi konsultingowe i doradcze. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem OC Architekta (obowiązkowym i dodatkowym) na łączną sumę szkód 1.000.000 złotych. Pracujemy na licencjonowanych programach AutoDesk.

Na potrzeby projektów wizualizacje wykonuje dla nas obecnie firma Libitum Design.

Elzbieta.jpgElżbieta Myczka - Ruszaj

Studia na Politechnice Krakowskiej – Wydział Architektury i Urbanistyki ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym w 1996 roku. W 1999 roku zdobyłam uprawnienia zawodowe – nr 235/99,a od momentu powstania Małopolskiej Izby Architektów jestem jej członkiem – nr MP 0412. Firma Pracownia Projektowa Elżbieta Myczka – Ruszaj istnieje od kwietnia 2000 roku.

 

 

W latach 1996-2000 pracowałam w pracowni Włodarczyk + Włodarczyk Architekci, gdzie między innymi zajmowałam się projektami Oddziałów Banku BWR oraz projektami budynków biurowych w tym projekt wykonawczy budynku biurowego przy ul. Lubicz .

W latach 2000-2006 w ramach mojej współpracy ze znanym krakowskim biurem architektonicznym DDJM Sp. z o.o. wykonywałam projekty adaptacji lokali użytkowych dla potrzeb Banku Handlowego S.A. – handlobanki –około 30 Oddziałów na terenie Polski południowej. Jednocześnie w ramach współpracy brałam udział w projekcie kompleksu biurowego BUMA SQUARE przy ul. Wadowickiej 6 w Krakowie o powierzchni użytkowej 36.000 m2. W kompleksie BUMA SQUARE odpowiedzialna byłam za projekty lokali biurowych i usługowych. Do dnia dzisiejszego wykonuję projekty w tym obiekcie dla kolejnych najemców.

 

Od stycznia 2006 roku działam niezależnie wraz z zespołem współpracowników. W latach 2006 – 2008 wykonaliśmy około 20 Oddziałów Detalicznych Kredyt Bank S.A. na terenie Polski południowej . W latach 2008-2010 w ramach umowy z Alior Bank S.A. wykonaliśmy projekty łącznie 50 Oddziałów Detalicznych od Warszawy po Kraków. Obecnie kontynuujemy współpracę z Bankiem Handlowym w Warszawie S.A. projektując na podstawie umowy ramowej na prace projektowe - oddziały detaliczne i centra biurowe.

Główną i zasadniczą poza projektowaniem bankowych oddziałów detalicznych sferą naszej działalności są projekty lokali biurowych w kompleksach biurowo-usługowych na terenie Krakowa (kilka realizacji w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu). Oferujemy projekty wielobranżowe oraz projekty wnętrz.

 

Pracownia Projektowa
mgr inż. arch. Elżbieta Myczka-Ruszaj
 
Zespół tworzą:
mgr inż. arch. Dorota Grzelak-Piskozub
mgr inż. arch. Agnieszka Kralka  
mgr inż. arch. Barbara Leśniak
mgr inż. arch. Monika Petrynka
mgr inż. arch. Justyna Tomczyk
mgr inż. arch. Sylwia Kisiel

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do współpracy
podpis.png
Właściciel - Architekt